Detaļu Katalogs
Preces&Piederumi

Preču atgriesana 14 dienu laikā

Mēs visu saprotam.Jusu noirktā prece var būt lielāka,mazāka,cits tonis un t.t.Jums ir tiesības atgriezt pasūtīto preci 14 kalendāro dienu laikā, kopš pasūtījuma saņemšanas brīža, par to iepriekš ziņojot un saskaņojot, rakstot uz e-pastu info@real.lv, aizpildot preču atgriešanas formu un nogādājot to kopā ar preci uz Real.lv biroju, pa pastu vai Omniva pakomātu ,,Rīgas t/c Domina pakomāts” Tel. 29464346

 

Preci var atgriezt, ja tā nav lietota, bojāta, jebkādi ekspluatēta, nav netīra un ir tieši tādā pašā stāvoklī kā saņemšanas brīdī. Preces ar montāžas vai lietošanas pazīmēm var netikt pieņemtas atpakaļ. Precei ir jābūt oriģinālajā iepakojumā, kas nav sabojāts,sasmērēts,ar pielīmētu pasta uzlīmi vai līmlenti.
 

  •  Atgriezto preču atmaksa

  •  
  • Mēs informēsim Jūs par to, ka esam saņēmuši jūsu pasūtījumu. Pirms  naudas līdzekļu atriešanas prece tiks pārbaudīta uz defektiem. Mēs nekavējoties informēsim jūs par pārbaudes rezultātu.
    Ja pārbaude atklās, ka viss ir kārtībā, nauda tiks nosūtīta jums uz  sākotnēji izvēlētā apmaksas veidā pilnā apjomā,tajā pašā dienā.

    Izdevumus par atpakaļnosūtīšanu apmaksā Pircējs !Pārdevējs apmaksā atpakaļnosūtīšanu tikai tajā gadījumā, ja prece ir brāķēta.
  •  
  •