Detaļu Katalogs
Preces&Piederumi

Privātuma politika

                            Privātuma politika   
 
Mēs vācam Jūsu datus lai sniegtu Jums nepieciešamos pakalpojumus un nodrošinātu augstu apkalpošanas līmeni, katrā konkrētajā gadījumā mēs ievācam un apstrādājam šim mērķim nepieciešamo personas datu apjomu (piemēram, vārdu un uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pastu, informāciju par Jūsu automašīnu, datus par tīmekļa vietnes apmeklējumu, u.tml.).
Mēs izmantojam Jūsu personas datus, piemēram, lai:
+ identificētu Jūs;
+atbildētu uz Jūsu jautājumiem, ieteikumiem un sūdzībām;
+ uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti un uzzinātu Jūsu viedokli par mūsu produktiem un pakalpojumiem ;
+ informētu Jūs par mūsu jaunumiem , izmantojot Jūsu izvēlēto saziņas veidu;
+ statistikas analīzei;
+ sagatavotu, noslēgtu un izpildītu līgumus;
+ administrētu maksājumus un nodrošinātu saistību izpildi, parādu piedziņu;
+ garantijas saistību izpildei;
+ mājas lapas attīstīšanai.
* Personas datu iegūšana var notikt šādos veidos:
+ aizpildot kontaktinformācijas formu mūsu tīmekļa vietnē, lai sazinātos ar mums;
+ tieši sazinoties ar mūsu personālu klātienē, telefoniski vai elektroniski;
+ aizpildot piekrišanu jaunumu saņemšanai;
+ aizpildot anketu, aptauju vai piedaloties konkursā;
+ izmantojot sīkdatnes (cookies);
+ veicot pirkumus un noformējot pasūtījumus.


*Pamatojoties uz Jūsu rakstveida piekrišanu, mēs informējam Jūs par mūsu jaunumiem.
Jūsu personas dati ir nepieciešamai līguma noslēgšanai un izpildei (piemēram, pasūtot precu e-veikalā)
*Mūsu leģitīmās interesēs veikt komercdarbību, piesaistot trešās personas;
nodrošināt efektīvus pārvaldības procesus;
informēt sabiedrību par mūsu darbību un popularizēt mūsu pakalpojumus;
nodrošināt savu un mūsu klientu īpašuma aizsardzību.
Jūsu dati ir drošībā un tie netiek pārdoti vai citā neatbilstošā veidā nodoti trešajām peronām. Atsevišķu pakalpojumu sniegšanai, piemēram, komerciālo paziņojumu sūtīšanai, pasūtījumu apstrādei vai preču piegādei Jūsu personas dati var tikt nodoti mūsu sadarbības partneriem – apstrādātājiem, kas veic vajadzīgo apstrādi mūsu uzdevumā.
*Jūsu personas dati tiek glabāti līdz noteiktā apstrādes mērķa sasniegšanai. Ja apstrāde notiek, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, Jūsu personas dati tiks apstrādāti, kamēr Jūsu piekrišana ir spēkā un tā nav atsaukta vai ciktāl normatīvais regulējums nosaka mūsu pienākumu apstrādāt un/vai uzglabāt šādus datus.
*Mēs aizsargājam Jūsu datus, izmantojot tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, kas atbilst mūsdienu prasībām. Mūsu drošības pasākumi tiek pastāvīgi atjaunoti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
*Jūsu tiesības:
+ piekļūt Jūsu personas datiem un saņemt informāciju par to apstrādi;
+ pieprasīt izlabot nepareizus, neprecīzus vai nepilnīgus personas datus;
+ tikt aizmirstam (Jums ir tiesības uz savu personas datu dzēšanu un apstrādes neturpināšanu, ja personas dati vairs nav nepieciešami nolūkiem, kādos tie vākti, vai Jūs esat atsaucis savu piekrišanu. Tomēr tiesības tikt aizmirstam nav absolūtas un to īstenošana nav iespējama gadījumos, kad mums ir juridisks pienākums šos datus apstrādāt, t.sk. glabāt, vai apstrāde nepieciešama, lai mēs varētu aizstāvēt savas tiesiskās intereses);
+ ierobežot apstrādi;
  • Jums tāpat ir tiesības jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu Jūsu personas datu apstrādei. Piekrišanas atsaukums neietekmē jau veiktās personas datu apstrādes tiesiskumu tajā laikā, kad piekrišana bija spēkā. Attiecībā uz komerciālo paziņojumu saņemšanu, Jūs jebkurā laikā varat atteikties no to saņemšanas, izmantojot e-pastā piedāvāto automātisko iespēju atteikties no tiem, kas pieejama komerciālā paziņojuma satura nobeigumā vai nosūtot pieprasījumu pārtraukt komunikāciju uz e-pastu info@real.lv;
  • *Lai īstenotu savas tiesības piekļūt Jūsu personas datiem un saņemt informāciju par to apstrādi , Jūs varat iesniegt pieprasījumu par savu tiesību īstenošanu:
 a) rakstveida formā klātienē mūsu birojā Rīgā,Kroņu 20, uzrādot personu apliecinošu dokumentu ;
b) elektroniski, izmantojot drošu elektronisko parakstu.
* Sīkdatnes
Lai uzlabotu lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē un analizētu informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu mājas lapu, piemēram, kuras sadaļas izraisa vislielāko interesi, mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas ir mazi teksta faili, kas saglabā noteiktu informāciju par lietotāja ierīci. Jums ir izvēles iespēja akceptēt sīkdatņu lietojumu vai atspējot tās pārlūkprogrammas iestatījumos. Tomēr vēršam uzmanību, ka atspējojot sīkdatnes, Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas interaktīvās funkcijas, kas tiek piedāvātas.
Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, Real.lv izmanto funkcionālās un analītiskās sīkdatnes.
Ar funkcionālajām sīkdatnēm vietne atceras izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas Jūsu iekārtā pastāvīgi vai uz laiku.
Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm mūsu vietā saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas – datu apstrādātāji.


*Ja Jums rodas jautājumi vai neskaidrības par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzam sazināties ar mums, nosūtot e-pastu uz: info@real.lv